+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kłopoty z refinansowaniem

Soon
    Soon jest nieaktywny
    Junior Member

Kłopoty z refinansowaniem

Witam wszystkich

Ktoś w mojej rodzinie ma kłopot z refinansowaniem kredytu. Niestety jest on na maksymalny czas - 72 miesiące, więc nie ma jak go refinansować. A też nie jest w stanie sam spłacić raty z powodu utraty pracy. Czy znacie może jakieś rozwiązanie? Co można w takiej sytuacji zrobić?

Marek
    Marek jest nieaktywny
    Junior Member
    A czy był może w siedzibie banku i próbował to jakoś załatwić? To chyba najprostszy sposób, mimo wszystko tam też pracują ludzie i może akurat znajdą odpowiednie rozwiązanie. Spróbój zapytać na forum. Ewentualnie można zaciągnąć kolejny kredyt by spłacić ten zaległy.

Soon
    Soon jest nieaktywny
    Junior Member
    Tyle, że niestety zaciągnięcie nowego kredytu nie jest możliwe - wspomniałam w poprzednim poście, że w ostatnim czasie stracił i pracę. Właśnie z tego powodu są teraz problemy ze spłatą, a raty nie są znowu najmniejsze.

Marek
    Marek jest nieaktywny
    Junior Member
    W takim przypadku wizyta w banku jest obowiązkowa. Niestety nie jestem pewien czy rozłożą ratę na dłuższy okres, jednak zawsze można próbować. I niestety musiałby szybko znaleźć pracę, a później zacząć powoli spłacać zaległe raty razem z tymi na bieżąco. Nie ukrywam, że trochę trudna sytuacja.

Notch
    Notch jest nieaktywny
    Junior Member
    Z tego co wyczytałem, sytuacja jest bardzo nieciekawa. Szczerze wątpię w to czy da się coś jeszcze zrobić, banki bardzo kiedy rozkładają na okres dłuższy niż ustalone przez nich maximum. Daj znać o przebiegu całej sprawy, może akurat komuś uda się coś jeszcze doradzić.

Tuamamma
    Tuamamma jest nieaktywny
    Junior Member Awatar Tuamamma
    Mieszka w
    A gdziekolwiek
    Zostają ewentualnie firmy pozabankowe, które mogłyby takie kredyty refinansować. Dla przykładu Kruk. Jest tych przedsiębiorstw naprawdę wiele, kiedyś sama sprawdzałam, więc warto się rozejrzeć.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości