+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Bank millenium strasznie kłopotliwy bank złe doświadczenia

miaston
    Gość

Bank millenium strasznie kłopotliwy bank złe doświadczenia

Po raz drugi staram się o kredyt w Millenium.

I dla porownania mój znajomy w tym sammym czasie rozpoczął starania (mieszkanie w tym samym bloku)o kredyt lecz w innym banku i już podpisał umowę i odebrał klucze a Ja wciąż napotykam na bzdurne wymagania analityka związane z dewloperem.
    Dewloper jest bardzo znany na rynku co śmieszne na stronie www ma reklamę banku Millenium i dostaje prowizję za to.
    Żaden bank nie bierze tak szczegułowych dokumentów, nie wymaga zmian w , sprostowań w księgach wieczystych . Czysty dramat !!!! Już chciałem zrezygnować (trwa to już 2mce) lecz perspektywa zaczynania od początku mnie przeraża .
    Za pierwszym razem kiedy brałem kredyt 2 lata temu na budowę domu kredyt express lecz problemy zaczeły się podczas rozliczania budowy . W umowie nie było nic o zbieraniu rachunków tylko zdjęcia ale analityk wymyslił że mają być i transza nie ruszyła póki nie nazbierałem rachunków współczuje komuś kto nie miał by gdzie pożyczyć aby nakupić na przyszłą transzę.
    Teraz przy kupnie mieszkania został mi tylko jeden dokument do dostarczenia lecz dewloper robi mi problem że bank wymyśla (sprzedali 200 mieszkań i żaden bank nie chciał aby sprostować wpis ), teraz uwaga jaki wpis .. w rozdziale 2 księgi wieczystej jest PBO sp zoo i regon a powinno być PBO sp zoo w Zielonej Górze czyli brakuje tylko w Zielonej Górze jak dewloperowi nie będzi się chciało płacić i chodzić po sądach to jest szansa jak nie to pozostanie mi pójśc tam gdzie mój znajomy do POlbanku lub gdzie indziej gdzie On juz mieszka a kredyt dostał bez takiego targania .
    Dodam że zdolność kredytową mam ze spoooorą górką . Jak ktoś może pomóc to chętnie skorzytam na priv

waldek88
    waldek88 jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Malbork
    Ja tylko chciałbym tutaj dodać taką moją refleksję, że na 200 klientów którzy biorą kredyt, będzie 200 scenariuszy brania tego kredytu. tutaj nie ma czegoś takiego jak schemat, tylko wszędzie, dosłownie wszędzie jest inaczej. O ile nie wiem jak się skończy ta sprawa z brakującymi 2 słowami w nazwie spółki, to akurat 2 miesiące czekania na kredyt mnie nie dziwią. To akurat norma. A co powiesz na 6 miesięcy? Tak też bywało.

Bobo
    Bobo jest nieaktywny
    Member Awatar Bobo
    No ja podobną sytuację miałem własnie z bankiem pocztowym. Prawie tak samo jak opisujesz. Dlatego dla mnie teraz wzięcie kredytu kojarzy się nie tyle z problemem co z wojną Walczysz o to, żeby Twój wniosek przeszedł, a to jak przejdzie i tak jeszcze nic nie znaczy, więc o tyłek to potłuc.

+ Odpowiedz w tym wątku