+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: ubezpieczenia komunikacyjne

Anna
    Anna jest nieaktywny
    Member

ubezpieczenia komunikacyjne

Na stronie banku MBank, znalazłam ciekawą ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych Ubezpieczenie OC/AC - mBank. Chcąc wykupić OC i AC wystarczy wypełnić formularz na stronie i czekać na odpowiedź banku. Można samemu sobie obliczyć składkę co jest bardzo wygodne.

milosz777
    milosz777 jest nieaktywny
    Junior Member
    Faktycznie, zerknąłem na ofertę i również polecam. Fajna sprawa. Strona jasna i klarowna, mozna samodzielnie obliczyć koszt i z tego co widzę jest bardzo tanio

kubek
    kubek jest nieaktywny
    Junior Member Awatar kubek
    Mieszka w
    Częstochowa
    A ma ktoś z was ubezpieczone coś w mbanku? Nie wiem np OC lub AC? Jak się mają te warunki na tle innych dostępnych na naszym polskim rynku ubezpieczycieli?

Marcin89
    Marcin89 jest nieaktywny
    Junior Member
    Możesz sprawdzić na kalkulatorze CUK gdzie jest najtaniej, a jak chcesz większy pakiet to można nawet u nich płatność rozłożyć na raty.

Zuzanna
    Zuzanna jest nieaktywny
    Junior Member
    Ja liczyłam na wszystkich porównywarkach dostępnych w necie i faktycznie ten kalkulator, który ma Cuk na stronie ma najszerszą ofertę. Ubezpieczałeś u nich może auto ? Wyszło tak tanio jak liczy ich kalkulator?

Marcin89
    Marcin89 jest nieaktywny
    Junior Member
    Auto ubezpieczam w CUK już 4 rok , a w tym roku pierwszy raz zdecydowałem się podzielić ubezpieczenie na raty. Dzięki temu wziąłem szerszy pakiet, a pierwszą ratę płaciłem dopiero po trzech tygodniach.

Monika G
    Monika G jest nieaktywny
    Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez kubek Zobacz posta
    A ma ktoś z was ubezpieczone coś w mbanku? Nie wiem np OC lub AC? Jak się mają te warunki na tle innych dostępnych na naszym polskim rynku ubezpieczycieli?
    Tak ja mam OC i wszystko ok.
    Do tego oferują fajny pakiet assistance w dobrej cenie, oc także tanio bo jak spor w innych kalkulatorach to średnio 100 złotych więcej mi w innych ubezpieczalnianych wychodziło

Zuzanna
    Zuzanna jest nieaktywny
    Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Marcin89 Zobacz posta
    Auto ubezpieczam w CUK już 4 rok , a w tym roku pierwszy raz zdecydowałem się podzielić ubezpieczenie na raty. Dzięki temu wziąłem szerszy pakiet, a pierwszą ratę płaciłem dopiero po trzech tygodniach.
    A czy ta oferta obejmuje też młodych kierowców?

Marcin89
    Marcin89 jest nieaktywny
    Junior Member
    To najlepiej u źródła zapytaj. Zresztą w Cuk mają teraz oferty 30 -stu ubezpieczycieli to pewnie coś Ci dopasują. Mnie problem bycia młodym kierowcą już nie dotyczy na szczęście

Zuzanna
    Zuzanna jest nieaktywny
    Junior Member
    Jasne przejdę się w lipcu do nich, ale nie wiedziałam że mają 30 towarzystw w ofercie, jak liczyłam kilka miesięcy temu to mieli 20 - ścia. Czyli jest szansa, że może być jeszcze taniej

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni