+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Uwaga na kredyt w Alior Banku

oogie
    Gość

Uwaga na kredyt w Alior Banku

Uważajcie jak będziecie chcieli wziąć kredyt w alior banku, nie dość, że sam musisz sobie wypełniać dokumenty, to jeszcze obsluga jest mozolna i nie przygotowana do obsługi klienta. W sumie bardzo długo sobie posiedzicie!!!!

jerzy
    Gość

o kredycie w aliorze

Ja byłem u nich zapytac o kredyt zlozylem papiery pozniej wstepna decyjza ok, przyjsc z zona bo musi podpisac wszystko ok odezwieymy sie na za dwa dni czekam tydzien telefon ze cos nie tak i powiedziala mi babka przez telefon ze zlozy jeszcze raz i oddzwoni co i jak. dzis mija 4 miesiac i nikt nie dzwonił bank fikcja!

Mclain
    Mclain jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Warszawa
    E, głupoty gadacie. Widać, że żaden z Was chyba nie brał nigdy kredytu. Na pewno zwlekali by z Wami 4 miesiące...

Jeśli wniosek przeszedł pozytywnie, to nie ma opcji, żeby zwlekali, bo dla nich Wy jesteście inwestycją, więc albo odrzucą Was na początku, gdyż jesteście nieopłacalni, albo jeśli okaże się, że Wasza zdolność kredytowa ich zadowala, to będą
    obskakiwać koło Was, żebyście wzięli na jak najkorzystniejszych dla obu stron warunkach.

nie oszukujmy się, im też zależy żeby było Wam dobrze, bo jak Wy to spłacicie, to oni mają czystą korzyść.

Weźcie na logikę. Przychodzi do Was zaufany znajomy i mówi "pożycz 10zł, oddam Ci za tydzień 30zł" - tylko głupiec nie zainwestuje.

Kominek
    Kominek jest nieaktywny
    Junior Member Awatar Kominek
    Może to był tylko jakiś wstępny wniosek taki jak się na przykład wypełnia w internecie. Jeśli taki przejdzie, to jeszcze nie jest przesądzone, że dostaniesz kredyt. No chyba, że owy bank ma taki porządek.

Koparka2
    Koparka2 jest nieaktywny
    Junior Member Awatar Koparka2
    Nie wiem, ale uważam, że czasem przesadzacie z tymi opiniami. Ktoś stwierdza, że jest źle w jakimś banku, tylko dlatego że coś się spóźnia, ale w każdym banku są takie terminy, teraz na kredyt trzeba czekać ponad miesiąc i tyle!

Joahim
    Joahim jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez oogie Zobacz posta
    Uważajcie jak będziecie chcieli wziąć kredyt w alior banku, nie dość, że sam musisz sobie wypełniać dokumenty, to jeszcze obsluga jest mozolna i nie przygotowana do obsługi klienta. W sumie bardzo długo sobie posiedzicie!!!!
    Oj żeby to tylko takie problemy były z tymi kredytami
    Ja tam Alior cenie właśnie za obsługę klienta bo zawsze wszystko robią za mnie więc nie wiem skąd Ty takie doświadczenie masz kolego.

Paulina33
    Paulina33 jest nieaktywny
    Junior Member
    Nie wiem skąd u Ciebie takie złe zdanie. Wydaje mi się, że obsługa zależy od tego, w której placówce byłeś.

+ Odpowiedz w tym wątku