Witam,

Rynek pierwotny. Średnia wieku 30lat. Kredyt na 35-40lat w PLN bo na euro chyba bez szans.
Dochód netto narzeczonej od roku: 2250 (od teraz 2500) z czego 1600 obecnie to etat na czas nieokreślony, a reszta to umowa o dzieło przedłużana co 3 miesiące na coraz mniejsze kwoty na korzyść etatu.
Mój miesięczny dochód netto z działalności gospodarczej: prowadzonej od 5 lat (praktyka lekarska) - zawsze w oparciu o wiodącą umowę-zlecenie z podmiotami typu ZOZ/NZOZ to w rozbiciu na kwartały: 1921 miesięcznie - I/II 2010, 2970 miesięcznie - III/IV 2010 i 5121 miesięcznie - I/II 2011.
Cóż... w I/II kwartale 2010 narobiłem kosztów bo nie przewidywałem kredytu... Mój obecny dochód netto i w przyszłych latach to min. 5tys. netto miesięcznie z racji nowej umowy na której bazuję od początku roku. Poprzednia podpisana wiele lat temu nie odzwierciedlała już od dawna mojej pozycji zawodowej.
Szukam banku który będzie skłonny zignorować moją historię starszą niż 12 miesięcy lub przeanalizuje przynajmniej profil kosztów z tego okresu.
Podsumowując - w którym banku najbardziej prawdopodobna będzie procedura z indywidualną analizą opartą na rekomendacjach niestandardowych?
P.S. Przypomniała mi się istotna rzecz. Początek 2010 r. to był okres mojej pracy na etacie i również dlatego moje dochody z DG były wtedy obniżone. Za to łącznie ta moja praca na etacie dała dodatkowo prawie 9tys dochodu netto w pierwszym półroczu 2010r. i de facto praca odbywała się w tej samej jednostce (NZOZ) w której prowadziłem równolegle DG - na tym samym stanowisku. Potem umowa o pracę wygasła i osiągałem dochód już tylko z DG za to wyższy niż w poprzednich miesiącach. Czy ktoś się pochyli nad przypadkiem ?
pozdrawiam