+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: zmienić bank na inny, który zaproponuje nam korzystniejsze warunki

miela
    Gość

zmienić bank na inny, który zaproponuje nam korzystniejsze warunki

Mąż i ja prowadzimy dwie osobne działalności gospodarcze.

Mieszkamy w bardzo ładnej i znanej miejscowości turystycznej na Mazurach. Mamy piękny dom (650m kw.)położony nad jeziorem, przy szlaku żeglownym z bezpośrednim dostępem do jeziora, z własnym pomostem, na posesji o wielkości 3200m kw. W centrum miasta, w najlepszym punkcie, mamy 3-piętrowy lokal handlowy o wysokim standardzie. Dwa lata temu wzięliśmy kredyt hipoteczny (pod hipotekę 2 najpiękniejszych nieruchomości w mieście) w BS, wysokooprocentowany (10% w skali roku), długoterminowy w kocie 1 800 000 zł. Do wykorzystania całości do końca tego roku pozostało nam 400 000zł. Rzeczoznawca wyznaczony z banku, znacznie zaniżył cenę nieruchomości. Znacznie!!! Wraz z kredytem, chcielibyśmy zmienić bank na inny, który zaproponuje nam korzystniejsze warunki.

Ipsja
    Ipsja jest nieaktywny
    Junior Member
    A czy Wasz bank zezwala na refinansowanie? Ja spotkałam sie z taką sytuacją, że bank wcale nie chciał żeby mu wcześniej spłacić kredyt, bo przecież na każdej racie oni sobie zarabiają pieniążki. Tzn. na pewno można takie coś zrobić, ale całkiem możliwe, że zapłacisz prowizję.

+ Odpowiedz w tym wątku