+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Opinia o Alior Banku

skierka
    Gość

Opinia o Alior Banku

Zgadza się, depozyty chętnie przyjmują, a nawet karty debetowe do dysponowania nimi przysyłają bez możliwości ich użycia (przez internet niewidoczne, a telefoniczna infolinia mówi, że nie ma dostępu do systemu, bo tam coś ciągle aktualizują)......
    Pewnie kiedyś wszystko zacznie działać, a na razie depozyty przyjmują,
    no i blefują np. o 'przeniesieniu karty kredytowej' gdyż mają dość głęboko 'w poważaniu' historię kart z innych banków (ale bardzo chętnie te dane przyjmują), a potem odpowiadają, że przecież są nowi i dopiero muszą poznać klienta....

W skrócie: wyciągają danych ile się da pod różnymi pretekstami, a dają dostęp tylko do fragmentu z oferowanych przez siebie usług.

MOnisia
    MOnisia jest nieaktywny
    Junior Member Awatar MOnisia
    Cytat Zamieszczone przez skierka Zobacz posta
    Zgadza się, depozyty chętnie przyjmują, a nawet karty debetowe do dysponowania nimi przysyłają bez możliwości ich użycia (przez internet niewidoczne, a telefoniczna infolinia mówi, że nie ma dostępu do systemu, bo tam coś ciągle aktualizują)......
    Pewnie kiedyś wszystko zacznie działać, a na razie depozyty przyjmują,
    no i blefują np. o 'przeniesieniu karty kredytowej' gdyż mają dość głęboko 'w poważaniu' historię kart z innych banków (ale bardzo chętnie te dane przyjmują), a potem odpowiadają, że przecież są nowi i dopiero muszą poznać klienta....

W skrócie: wyciągają danych ile się da pod różnymi pretekstami, a dają dostęp tylko do fragmentu z oferowanych przez siebie usług.
    To zgłoś sie czym prędzej z takim problemem bezpośrednio do Banku.
    Tm powinni CI pomóc albo dać konkretne terminy kiedy możesz spodziewać się odpowiedzi i poprawnej działalności karty.

lotek
    lotek jest nieaktywny
    Junior Member
    Witam,

Moja opinia na temat tego banku jest negatywna. Nie polecam go naprawdę. Osobiście mam wzięty kredyt w Alior Banku ale niebawem uciekam do innego Banku - zero skrupulatności i jakiegokolwiek zaangażowania w klienta.

Andrzejek12
    Andrzejek12 jest nieaktywny
    Member
    A ja się z wami nie zgodzę, bo mam utworzony u nich rachunek bankowy i wszystko jest jak najbardziej w porządku.

marzenaew
    marzenaew jest nieaktywny
    Junior Member
    Mieszka w
    Wrocław
    Dla mnie sprawdza się super od samego początku korzystania . Polecam

+ Odpowiedz w tym wątku