+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: MDM z doradcą finansowym?

Andrea
    Andrea jest nieaktywny
    Junior Member

MDM z doradcą finansowym?

Czy ktoś załatwiał już dofinansowanie w programie Mieszkanie dla Młodych przez doradcę finansowego? Chodzi mi tu o np Open Finance, czy kogoś w tym stylu? Słyszałam że z nimi dużo łatwiej można uzyskać takie dofinansowanie bo to oni za nas załatwiają sprawę w banku i robią to całkowicie za darmo, co jest ich wielkim atutem.

Benea
    Benea jest nieaktywny
    Member Awatar Benea
    Ja zazwyczaj takie kredyty załatwiam bezpośrednio przez bank. Składam wniosek przez internet i kontaktuje się ze mną przedstawiciel danego banku, więc jest to rozwiązanie dość wygodne i przede wszystkim korzystne.

Grostak
    Grostak jest nieaktywny
    Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Andrea Zobacz posta
    Czy ktoś załatwiał już dofinansowanie w programie Mieszkanie dla Młodych przez doradcę finansowego? Chodzi mi tu o np Open Finance, czy kogoś w tym stylu? Słyszałam że z nimi dużo łatwiej można uzyskać takie dofinansowanie bo to oni za nas załatwiają sprawę w banku i robią to całkowicie za darmo, co jest ich wielkim atutem.
    Jak najbardziej możesz udać się do doradcy - ja również korzystam często z usług open finance - mają darmowe porady i są kompetentni.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości