Witam.
Mam nietypową sytuację. Otóż mój mąż pracuje za granicą i tam właśnie jest zostawił mi akt notarialny (pełnomocnictwo pełne do zaciągania kredytów w jego imieniu). Przyjeżdża w przyszłym tygodniu czyli 13.10.2011 i odbiera nowy dowód 17.10.2011 !!!
Od razu podpisujemy umowę przedwstępną kupna sprzedaży i wpłacamy 10% wartości nieruchomości. Mam bank który udzieli mi kredytu ale w PLN a ja chciałabym w CHF , no i stoi tam garaż i drewutnia ,budynek gospodarczy duży (chyba to była stodoła albo coś innego) który chcę przekwalifikować na mieszkalny, jest to okolica wymarzona na turystykę więc chcę to wykorzystać i praktycznie zero konkurencji. Potrzebowałabym kredytu na zakup i rozbudowę ale do 300 000 / 350 000 czy to jest możliwe????
Zapomniałabym napisać że zarobki są 8522 brutto a 6270 netto mąż pracuje w Norwegii. Mam jego zaświadczenie o pracę i umowę na czas nieokreślony. Wszystko w języku polsko - angielskim, bo mąż nie zna języka angielskiego ani norweskiego więc od razu wszystko jest tłumaczone na język polski, firma zatrudniająca ma swój odział w Szczecinie. Po za tym nasze raty to 1055 miesięcznie. Zdolność kredytową mamy!!!