Ostanio refinansowałam kredyt w polbanku oraz brałam drugi kredyt na zakup lokalu. RESZTA do spłaty tego kredytu mieszkaniowego w Banku X TO 570.813 zł wartość mieszkania pod który był brany kredyt to 1 200 000 zł i to własnie była ta zamian tego kredytu w BANKU x NA Polbank do tego chciałam kupić 2mieszkanie o wartości 560 000zł nie miałam wkłądu własnego. i generalnie w żadnym banku nie miałam zdolności oprocz polbnaku do tego bardzo niekonwencjonalne rozwiązanie w postaci 2 zabezpieczeń 1 kredytu zaproponowała mi pani z Centrum kombinowała i udało jej sie mi wszystko załatwić. zamieszczam tu tą opinie ponieważ wcześniej korzystałam u usług jakiegoś doradztwa finansowego właściwe nie jakiegoś tego bardzo rozreklamowanego i dużego nie będę tutaj robić mu Negatywnej reklamy i z tego kredytu jaki mi tam rzekomo wynaleźli miał być cudowny przyszło mi dużo za dużo do zapłaty a co rusz okazywało sie ze są tam jakieś ukryte opłaty. PANI Z polbnaku z centum kredytów hipotecznym załatwiła mi kredyty w 3 tygodnie do tego dała super rozwiązanie...polecam!