+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Spread w DnB Nord

belweder
    Gość

Spread w DnB Nord

No właśnie, a jest szansa na zmniejszenie trochę tego spreadu? Bo faktycznie należy do tych wyższych (8-9%). Szczególnie, że do doskonałości chyba tylko ograniczenie tego czynnika pozostało...

pracownik
    Gość

oferta DnB w EUR w kalkulacji łącznej i tak wychodzi najkorzystniej

Oj... spread, spread... Nie ma ofert idealnych! :wink:

Czy jego zmiana będzie miała wpływ na popularność oferty? Nie sądzę. Dla zdecydowanej większości klientów oferta DnB w EUR w kalkulacji łącznej i tak wychodzi najkorzystniej.
    Nic mi nie wiadomo o ewentualnej zmianie spreadu na niższy, na pewno zaś nie będzie wyższy niż 9% - to każdy klient ma ZAGWARANTOWANE w umowie kredytowej!

Co do mocy przerobowych - póki co nie ma z tym problemu i wszystko idzie na bieżąco. Jasne, że gdyby nie wnioski niekompletne, wysyłane niepotrzebnie np. przy braku zdolności itp. byłoby jeszcze szybciej, ale tego nigdy całkowicie się nie wyeliminuje, ponieważ nie mamy wpływu jaki wniosek wysyła dany pośrednik, a zweryfikować go trzeba

obserwator
    Gość

opinia

DnB Nord ma swoje niepodważalne plusy ale stwierdzenie jakoby oferta Twojego banku była najkorzystniejsza dla większości nie bardzo pasuje do prawdy.

pracownik
    Gość
    Myślę, że z pewnością dla sporej grupy klientów zainteresowanych kredytem w EUR będzie to korzystna opcja. Nie mówię, że dla wszystkich NAJLEPSZA, ale bardzo rzadko zdarza mi się, aby klient otrzymał gdzieś korzystniejsze warunki niż te, które ostatecznie mogę mu zaproponować. Pamiętaj, że oferta standardowa, a końcowa - też nie muszą być takie same

bezweder
    Gość
    ażdy klient jest inny. I dla jednego dana oferta będzie kiepska, dla innego znakomita, dla jednego będzie miała same plusy, dla innego same minusy, więc nie rozmawiajmy tutaj o tym czy oferta DnB jest najlepsza, czy najgorsza, tylko bardziej pomówmy o tym co zrobic, żeby była lepsza. Albo inaczej, bo dla mnie osobiście już jest dobra...żeby była lepsza dla jeszcze szerszego grona odbiorców Ja się dołączam do pytania kolegi powyżej, bo tez mnie to interesuje

Niezarejestrowany
    Gość
    Jest uśmiech, bo zawsze można coś poprawić. Do poziomów marż sprzed "kryzysu" czyli pułapu 0,7%-0,9% jeszcze wszystkim daleko, ale sądzę, że na obecną chwilę są to zupełnie nierealne stawki i w najbliższym roku tak niskie nie będą, a w przyszłości... czas pokaże, choć magiczną granicę 1% trudno będzie przeskoczyć...

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości