+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Getin Bank kredyt hipoteczny - porada

luc
    Gość

Getin Bank kredyt hipoteczny - porada

Witam serdecznie,

Staram sie o kredyt na zakup dzialki z mozliwoscia zmiany w niedalekiej przyszlosci na kredyt na budowe domu jednorodzinnego.

Przegladam oferty wszystkich bankow i chcialbym sie poradzic na temat Getin Banku..... myslalem rowniez o pocztowym ale nie wiem jak to wszystko by wygladalo gdyz czytajac forum widze ze czeka sie bardzo dlugo na rozpatrzenie wniosku a przyznam ze potrzebujemy kredyt w miare na teraz!

Dziekuje z gory za pomoc

Kredyt w wysokosci 155 tys pln (waluta rowniez wchodzi w gre).

michau
    Gość
    Nic nie napisałeś o swojej sytuacji. Dlaczego akurat Getin?

luc
    Gość
    Witam,

Nie wiem dlaczego Getin... tak jakos... malo o nim na forum i tak pomyslalem ze moze cos uslysze pozytywnego...

Moja sytuacja to zarobki zagraniczne, brak stalej rezydencji w polsce. Umowa o prace na czas nieokreslony.

Interesuje mnie kredyt na 155000 z 10% wkladem wlasnym... czyli mowimy o 140tys zl.

Patrzylem rowniez PKO BP i tam rowniez pokladam swoje nadzieje

Niezarejestrowany
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez luc Zobacz posta
    Witam serdecznie,

Staram sie o kredyt na zakup dzialki z mozliwoscia zmiany w niedalekiej przyszlosci na kredyt na budowe domu jednorodzinnego.

Przegladam oferty wszystkich bankow i chcialbym sie poradzic na temat Getin Banku..... myslalem rowniez o pocztowym ale nie wiem jak to wszystko by wygladalo gdyz czytajac forum widze ze czeka sie bardzo dlugo na rozpatrzenie wniosku a przyznam ze potrzebujemy kredyt w miare na teraz!

Dziekuje z gory za pomoc

Kredyt w wysokosci 155 tys pln (waluta rowniez wchodzi w gre).
    unikajcie tego banku !!! nie dowiecie sie nigdzie nic, zeby dowiedziec sie cokolwiek na temat tego czy wszystko w porzadku trzeba uruchomic telefoniczna infolinie w ktorej czeka sie na telefonie po 1,5 godziny !!! caly czas wszystkie linie zajęte, a w oddzialach, ani nignie indziej, nikt nie udzieli zadnej informacji !!! prosze to sobie sprawdzić, szkoda nerwow, po udzieleniu kredytu zero kontaktu z osobą udzielającą. Pani Marta Rożek była w stanie przed udzieleniem kredytu przyjechac do mnie zarowno o szostej rano jak i dziewiątej wieczorem. Pozniej ani raz nie odebrala telefonu i nie odpowiedziala na maila, a wszystko trzeba załatwiac wlasnie ze swoim, pożal sie boże, opiekunem. TRAGEDIA !!!

Niezarejestrowany
    Gość

kredyt getin bank

Dzien dobry wszystkim
    Mam kredyt w Getin Bank i 1000000 problemów...
    Najbardziej irytująca jest obsługa, czyli zaklęty krąg infolini,która jest jedyną dostępną klientowi opcją porozmawiania z "człowiekiem"(w oddziale nie mają dostępu do konta!),z tym że panie oczywiście mają ograniczony dostęp i decyzyjność ,więc w sprawie reklamacji ,nie potrafią już pomódz ,można napisać reklamacje (co uczyniłem)i została wysłana do tajemniczej "centrali",ale od 2 miesięcy nikt nie odpowiada- za to opłaty karne (system decyduje)spadają na mnie konsekwentnie,i sa doliczane do wartosci raty,pobierane w pierwszej kolejnosci,czyli płacąc rate ,od razu powstaje "debet",za który otrzymuje od razu płatny monit...
    ostrzegam przed wyjatkowo nieprzyjaznym klientowi bankiem!!!
    Tomasz Sobczak

korek
    korek jest nieaktywny
    Member
    Ja się dziwię, że chcesz wziąć kredyt akurat w tym banku. Ani specjalnych warunków kredytowych nie mają, ani opinii dobrej... ryzyko jest spore. Ja wbrałbym kredyt o bardziej korzystnym oprocentowaniu i warunkach.

+ Odpowiedz w tym wątku